Palmer Champagne - Grands Terroirs 2003 - 1,5l v dárkové dřevěné krabici. Limitovaná edice - pouze 1703 lahví pro celý svět

Neohodnoceno

Ocenění:

    • Champagne & Sparkling Wine World Championships: zlatá medaile 2019
Dostupnost Skladem
Kód: 7326
9 000 Kč
Palmer Champagne - Grands Terroirs 2003 - 1,5l v dárkové dřevěné krabici. Limitovaná edice - pouze 1703 lahví pro celý svět
Neohodnoceno
Toto šampaňské nabízí svůdné aroma okouzlujících citrusů, pozoruhodné tóny pražení, kandovaných meruněk, akácie a sladkých briošek. Na patře je hedvábně jemné, s delikátní chutí kandované citrusové kůry, grilovaných lískových ořechů, sušeného ovoce, grilovaného ananasu, tonkových bobů a karamelizované hrušky. Nekonečnou vytrvalost potvrzuje pocit skvělé svěžesti. 

Grands Terroirs je kombinací prestižních vinic Premiers a Grands Crus z Montagne de Reims a pozoruhodného know-how Palmer & Co v roce mimořádných povětrnostních podmínek.

Rok 2003 byl velmi neobvyklým rokem: suchá zima a jaro s časným kvetením, dva intenzivní mrazíky a vlna veder v létě. Sklízelo se pod jasným sluncem a i když výnosy byly v tomto roce velmi malé, koncentrace byla mimořádná.

Vína z Grands Terroirs jsou pověstná svou silou, strukturou a vznešeností. Své kvality odhalují po pomalém zrání na kvasničních kalech, dosahují jemnosti a rovnováhy, která se stala charakteristickou známkou Palmer & Co. Grands Terroirs 2003 je víno, které vyžadovalo trpělivost, ale jeho jedinečná identita se ukázala být pozoruhodnou.

Odrůda: 54% Pinot Noir, 46% Chardonnay

Doplňkové parametry

Kategorie: Champagne
Vinařství: Palmer
Barva: Šumivé
Obsah alkoholu: 12 %
Ročník: 2003
Země původu: Francie
Typ vína: Brut
Vinařská oblast: Montagne de Reims

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: