Vinos Sanz Finca La Colina Dressage 2017

Neohodnoceno
Dostupnost Skladem
Kód: 5893
770 Kč
Vinos Sanz Finca La Colina Dressage 2017
Neohodnoceno
Termín drezura (dressage) odkazuje na jezdecký výcvik a stejnojmennou olympijskou disciplínu. Drezura je považována za uměleckou formu, je nejvyšším vyjádřením výcviku koně, při kterém se tvoří dokonalé pouto mezi koněm a jezdcem. Drezura je hodnocena na základě racionality, vyváženosti a harmonie. Finca La Colina Dressage je bílé „terroir“ víno odrůdy Verdejo. Hrozny pocházejí z nejstarších rév z naší vinice ve Finca La Colina. Víno bylo fermentováno a zrálo na jemných kalech v hliněno-cementových vertikálních tancích a dubových sudech. Dokonalá kombinace těchto vinařských technik umožňuje dosažení vynikající kvality.

Toto víno má slámově žlutou barvu se zelenkavými odlesky. Čisté a brilantní. Intenzivní a komplexní s elegantním nosem. Jemné, aromatické a balzamické s pikantními nuancemi. Voňavé tóny s vynikajícími minerálními vlastnostmi. V ústech je hedvábné a objemné, s jemným, sametovým a strukturovaným pocitem. Minerální vlastnosti odhalují komplexnost, délku a vytrvalost. Vynikající Verdejo!

Výborné v kombinaci s cannelloni plněnými kuřecím masem nebo k rýži s krevetami. Ideální společník pro všechny druhy uzených potravin, mořských plodů a rybích pokrmů. Lahodné také napřklad s tatarákem z tuňáka s lanýžovou omáčkou.

Produkce: 3000 lahví

Ideální teplota servírování: 9 - 11 °C

Doplňkové parametry

Kategorie: Bílá vína
Vinařství: Vinos Sanz
Barva: Bílé
Země původu: Španělsko
Vinařská oblast: Rueda
Ročník: 2017
Obsah alkoholu: 13 %
Typ vína: Suché

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: